Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, politika, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, záliby, národnost, zločin a právo, mytologie, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, vlastnosti, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, politici, křesťanství, sport, poruchy, žurnalisté a novináři, státní správa atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Animace, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

Informace, internet, počítače, hry

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vtipy, fórky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, B, odkaz, Online adventní magazín, Panama, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Milla Jovovich, weby, Vše o Vánocích, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, láska, nápoje, přístroje, jídlo a nápoje, halloween, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ovoce, zelenina, rostliny, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, ženy a dívky, zvířata, ptáci, auta, náboženství, muži, Vánoce a Advent, mapy, hudba atd.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Oddechové a podobně.

Keywords:internetové stránky, Free game online hry, info, V, Motokros, motorky, závody, zdroje informací, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, školství, Fernando Torres, F, č, Super online kvízy

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Císař, Nežijící, Svatý, Generalissimus, Olympiáda, Voják, Hejtman, Miliardáři, Esejista, Spisovatel, Křesťanství, Romantismus, Pedagog, Country, Žijící, Novinář, Právník, Herečka, New York Rangers, Vražedkyně, Philadelphia Flyers, Státník, Ministr, Textařka, Olympijský vítěz, Rakousko-Uhersko, Zpěvák, Ekonom, Žhavé výstřely, Náboženství, New Jersey Devils, Dallas Stars, Vojevůdce, Vrah, Brno, Florida Panthers apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Výroky, aforismy, myšlenky, úsloví, bonmoty, přísloví, motta

Citáty slavných, Výroky, aforismy, myšlenky, úsloví, bonmoty, přísloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, psychologie, zkratky, jídlo, filozofie, bankovnictví, počítače, hardware, cestování, věda, chemie, literatura, školství, kultura, příroda, internet, různé, nápoje, politika, materiály, software, fyzika, latina, náboženství a křesťanství atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší hry pro dívky, El Salvador, Vlajky států obrázků, Online testy zdarma bez registrace, zeměpis, Lionel Messi, internet, Webové html5 hry zdarma, zajímavosti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční gamesky, online html5 hry, Adventury, Letecké simulátory, Oddechové hry, Deskovky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Barbie hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Auta a závodní apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: V, multimédia, počítače, Paris Saint-Germain F.C., Hry pro kluky, Vlajky zemí světa, linky, Vlajka Mikronésie, výukové pomůcky, pro dospělé, Vlajky států USA

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Tapety na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, ultrabook, PC, mobilní telefon, tablet, displej, mobil, počítač, monitor, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Mac, FreeBSD, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Chrome OS, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: auta, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, květiny, kytky, noční města, jídlo a nápoje, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, voda a bubliny, zvířata, letadla, rostliny, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x2560, 1440x960, 393x786, 2048x1536, 768x1024, 800x1280, 1152x768, 1536x864, 1280x854, 1366x1024, 1600x1200, 412x846, 854x480, 1280x1024, 1152x864, 1080x1800 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, hyperlinky, Obrázky, kliparty, zdarma, Pozadí na plochu PC, FC Bayern Munich, Biografie slavných osobností, cestování, humor, volný čas, Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, Kraj Vysočina, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Online omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sportovní pozadí na plochu Windows
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Film Avatar 1,2
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Odkazy na partnerské weby
Shannon Elizabeth
Odkazy na zajímavé weby
Romantické zamilované sms vzkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.