Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít soubory těchto typů: grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, auta, hmyz, halloween, láska, zvířata, květiny, muži, mapy, Vánoce a Advent, stavby, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, náboženství, osobnosti a lidé, ptáci, rostliny, symboly, hudba, nápoje, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje atd.

Moudrosti, myšlenky, motta, aforismy, rčení, výroky, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, myšlenky, motta, aforismy, rčení, výroky, moudra, z kategorií citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o zlu od různých známých osobností.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lego, Milka, Vánoční svíčky, Alkoholový kalendář, LED svíčky, Ostrava, Adventní svícen, Láska nebeská, Patchwork, SMS, Korálky, Vánoční dekorace, Vánoční filmy, Sněhová vločka, Brno, Koledy, Vánoční pozadí, Slámový adventní věnec, Francouzsky, Silvestr, Vánoce, Vídeň, Betlém, Mrazík, Omalovánky, Plzeň, Papírové ozdoby, Perníčky, Václavské náměstí, Pro děti, Vánoční trhy apod.

Klíčová slova: počítače, Staré hry online, Obrázky na PC zdarma ke stažení, URL, O filmech Avatar 1 a 2, Hry pro dívky online, Seznam souborových přípon, tipy, Bayern Mnichov fotbalový klub, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, Hry pro dívky online

Kameňáky, vtipné texty, fóry, vtipy, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipné texty, fóry, vtipy, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, displej, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, smartphone, počítač, tablet, monitor, ultrabook, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Mint, Windows Server 2012, Android, Lubuntu, SUSE Linux, Java ME, Slackware. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, zvířata, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, free wallpapers, motorky, nature - příroda, květiny, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry HD 1280x720, 768x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 375x812, 1600x2560, 1280x800, 4800x1200, 2048x1536, 1280x1024, 1152x768, 1536x2560, 412x846, 1920x1280, 2560x1920, 3200x1200 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, sport, rostliny, literatura, filozofie, nemoce, zločin a právo, latina, počítače, český jazyk, hardware, technika, nástroje, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, internet, fyzika, bankovnictví, věda, nápoje, náboženství a křesťanství, zkratky, chemie atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Strategie, Klasické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Keywords:zdroje informací, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, Charlize Theron, K, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější hry online, Texty blahopřání, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejhranější online testy a kvízy, Členské země americké federace

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Hannah Montana, online html5 hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Letecké simulátory apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip, zábava, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vtipné texty, frky, ftipy, anekdoty, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, frky, ftipy, anekdoty, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O škole, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ekonomech, O Slovácích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Windows, Frky ze života, O ženách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Online hry zdarma, hyperlinky, zajímavosti, Grunge rock music, humor, Online hry zdarma, pro dospělé, Cristiano Ronaldo, Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, M, A

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Pensylvánie, Arkansas, Georgie, Texas, Wyoming, Vermont, Arizona, Delaware, Kentucky, Washington, Oregon, Virginie, Minnesota, Havaj, Oklahoma, New York, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Michigan, Florida, Montana, Iowa, Alabama, Idaho atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Hry pro kluky, výukové pomůcky, Federace USA, World flags, Online adventní magazín, Dopravní značení, K, Kate Hudson, Životopisy osobností, linky, Online vánoční magazín

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Pensylvánie, Arkansas, Georgie, Texas, Wyoming, Vermont, Arizona, Delaware, Kentucky, Washington, Oregon, Virginie, Minnesota, Havaj, Oklahoma, New York, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Michigan, Florida, Montana, Iowa, Alabama, Idaho atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Informace, zábava, důležité informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, V, internet, Obrázky na PC, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky k vytištění, Nejlepší zeměpisné kvízy, Biografie známých osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, info, Vlajky států a zemí světa, Omalovánky - dinosauři, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Test, examination, exam, evaluation, assessment
Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Partnerské internetové stránky
Svatební blahopřání a texty
Odkazy na partnerské weby
Tapety na plochu flóra a květiny
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Antistresové omalovánky pro dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.