Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Tennessee, Jižní Dakota, Maine, Nevada, Wyoming, Illinois, New Jersey, Ohio, Indiana, Alabama, Pensylvánie, Massachusetts, Severní Karolína, Kentucky, Nové Mexiko, Texas, Idaho, Nebraska, Montana, Mississippi, Colorado, Havaj, Rhode Island, Jižní Karolína, Delaware atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . Naleznete zde Logické hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Střílečky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Postřehové hry, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, mytologie, křesťanství, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, věda, lékařství, vlastnosti, národnost, umělci, státní správa, rodinné vztahy, poruchy, zločin a právo, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, nadpřirozené osoby, historie, politici, filozofie, sport, profese a zaměstnání atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, zdroje informací, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online tetris hry zdarma, zadarmo, Přehled přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázek Zdravotní sestra, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější online testy a kvízy, Super online kvízy, pro děti

Ftipy, fórky, anekdoty, frky, fóry, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, anekdoty, frky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O důchodcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O mužích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O škole, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, týmy NHL, firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, geocaching, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:zábava, Free game online hry, Členské země americké federace, zeměpis, Omalovánky k vytištění pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky, kliparty, Full HD tapety na PC, Svobodný software, Prapory všech zemí světa, Obrázky ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Deskovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Adventury, online html5 hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Akční gamesky apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmenovka, Papírový vánoční stromek, Láska nebeská, Perníčky, Jesličky, Tichá noc, Anglicky, Rumové řezy, Plocha, Vánoční punč, Historické ozdoby, Wallpaper, Hostina, Samolepky, Husarské knoflíky, Vídeňský punč, Jmenovky, Windows, Špalda, Text, Ježíš Kristus, Tapeta, Kameňák, Kavkazská jedle, Keramika, Sněhová vločka, Vykrajovátka, Vánoční koule, Vánoční prostírání, Koledy, Santa apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: F, Biografie slavných osobností, zdarma, Tapety rally na plochu PC, webové stránky, počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, Denise Richards, Stručný slovník pojmů a termínů, F, doporučujeme, tipy

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, zločin a právo, fyzika, nástroje, účetnictví, sport, bankovnictví, jídlo, technika, nápoje, příroda, chemie, kultura, různé, stavebnictví, nemoce, cestování, lékařství a medicína, český jazyk, věda, matematika, ekonomie a ekonomika, literatura, psychologie atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Webové online hry zdarma, Dopravní značení, Romulus Remus, Dopravní značení, výukové pomůcky, Hry pro kluky, Avril Lavigne, F, Free game online hry, odkaz

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Motta, aforismy, rčení, moudrosti, přísloví, úsloví, bonmoty

Slavné citáty, Motta, aforismy, rčení, moudrosti, přísloví, úsloví, bonmoty, . Naleznete zde citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o ženách od různých známých osobností.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: cestování, školství, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Jakarta city, Nejhranější online testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Státní prapory států světa, kuriozity, Webové online hry zdarma, M, Santa nebo Ježíšek?, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Tak takhle se drží škorpión!

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Další odkazy:

Internet pornography videos images webcams
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Best web page
Odkazy na zajímavé weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Doporučené odkazy
Istanbul city
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Pozadí na plochu auta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.