Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Nej hry online

Běžte na nej hry online . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Strategie, Střílečky, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Obrázky na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro smartphone, tablet, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook, monitor, displej, počítač, mobil, PC a pro operační systémy Java ME, Android, Mac, Windows 95, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Linux Mint, OSX. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, motorky, vesmír, kosmos, free wallpapers, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní wallpapery, zvířata, flóra, stromy, fantasy. Vyberte si rozměr z 750x1334, 1280x768, 2560x2048, 360x640, 1920x1200, 640x480, 1080x1920, 360x760, 4800x1200, 1920x1080, HD 1280x720, 1600x2560, 1440x2560, 1024x768, 768x1024, 1280x720 atd.

Klíčová slova: A, Nej hry online, V, Online hry zdarma, Cristiano Ronaldo, Přehled formátů souborů, kuriozity, Federace USA, Texty přáníček k svátku podle jmen, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, V, Hry pro nejmenší online, multimédia

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Logické hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, online html5 hry, Oblíkačky, Barbie hry, Střílecí hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Internet, síť, technika, zábava, informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vůdce, Rakousko-Uhersko, Stoletá válka, Poprava, Spisovatel, Pittsburgh Penguins, Komunista, Francouz, Prezidenti, Královna, Žijící, Scénárista, Prezident, Hudba, Renesance, Režisér, Životopis, Boston Bruins, Fotograf, Poslanec, Česká královna, Prezident USA, Český slavík, Československo, Nobelova cena, Prezidenti ČR, Básník, Podnikatel, Hejtmani, Pop, Skladatel, Egypt, Hokej, Náboženství, Faraon, Zpěvačka apod.

Přísloví, rčení, úsloví, výroky, moudrosti, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, rčení, úsloví, výroky, moudrosti, bonmoty, myšlenky, z kategorií moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o víře od různých známých osobností.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky států obrázků, P, URL, Ekonomie, Karl Marx, Hry pro dívky online, pro dospělé, Hry pro kluky, Thierry Henry, cestování, Vše o Vánocích, webovky

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Síť, technika, zábava, informace

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, přezdívky, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, politika, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, státní správa, zločin a právo, mytologie, lékařství, žurnalisté a novináři, psychologie, historie, nadpřirozené osoby, umělci, sport, národnost, podnikání a podnikatelé, školství, profese a zaměstnání atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, weby, zdarma, HTML5 Browserspiel, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD pozadí ke stažení, Countries and flags, info, Ilustrace, obrázky, školství, výukové pomůcky

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Logické hry, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Animace, Pro dívky, Střílečky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Vtipné texty, vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, auta, zelenina, náboženství, přístroje, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, symboly, halloween, ptáci, nápoje, hudba, věda, rostliny, mapy, Vánoce a Advent, ovoce, osobnosti a lidé, stavby, sport, hmyz, zvířata atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: pro děti, A, Full HD tapety ke stažení, Kalkata, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, humor, Omalovánky pro děti online, tipy, Kliparty zdarma ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Anekdoty, kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, frky

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Frky ze života, O Somálcích, O ženách, O manželství, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií lékařství a medicína, fyzika, psychologie, různé, účetnictví, hardware, politika, rostliny, stavebnictví, zkratky, cestování, jídlo, technika, věda, nápoje, kultura, zločin a právo, příroda, software, chemie, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, matematika, latina atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značení, Super online kvízy, počítače, webové stránky, Zimbabwe, Pozadí na PC zdarma ke stažení, hyperlinky, volný čas, doporučujeme, linky, Online vánoční magazín, Přání k narození dítěte, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Večeře s blondýnou: Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Další odkazy:

Futbol Club Barcelona
Doporučené internetové odkazy
Prodej, inzerce, bazar
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé webové stránky
Nejlepší web stránka
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání, přáníčka, blahopřání
Linky na partnerské weby
Omalovánky v USA a jejich použití

Děkujeme vám za vaši návštěvu.