Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Deskovky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Barbie hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Logické hry, Adventury, Hry s koňmi, Hannah Montana, Auta a závodní, Střílecí hry, Farmářské hry apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Nej hry online

Zapařte si nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Animace, Strategie, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut a tak dále.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: K, Wallpapery na plochu PC, Seznam vlajek amerických států, B, Best web page, Seznam zkratek a akronymů, zajímavosti, Nejhranější online hry zdarma, Přání a blahopřání, Seznam zkratek a akronymů, Kliparty pro dokumenty, počítače, cestování

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Logické, Závodní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Fórky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy, frky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O mužích, O důchodcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O Windows apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, vlastnosti, národnost, křesťanství, lékařství, mytologie, záliby, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, rodinné vztahy, sport, politici, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, přezdívky, psychologie, historie, školství, věda atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Keywords:Online hry zdarma, výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník, Online omalovánky, školství, zdroje informací, Prapory všech zemí světa, Nicole Kidman, Přehled souborových přípon, Databáze osobností Kdo je to?, Životopisy slavných osobností

Wallpapery na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. lze použít v monitor, obrazovka počítače, PC, tablet, smartphone, phablet, displej, ultrabook, počítač, mobil, notebook a pro operační systémy Mac, BlackBerry OS, Android, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Slackware, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows NT, macOS. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky, hmyz a pavouci, ptáci, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní wallpapery, Formule 1, nature - příroda, fraktály, vesmír, kosmos, flóra, stromy, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1800, 1280x720, 1280x800, 640x480, 1440x960, 800x1280, 1600x1200, 1280x960, 1280x768, 768x1024, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 2560x1440, 1200x1920 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vtipné texty, černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Přehled souborových přípon, Online vánoční magazín, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Vlajky států obrázků, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, P, Kubánská vlajka, Nejhranější online testy a kvízy, kuriozity, Dopravní značky, Online testy zdarma bez registrace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, politici, historie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, osobnosti, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, sport, zločin a právo, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, filozofie, národnost, křesťanství, lékařství, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, mytologie, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Jmelí, Lego, Wallpaper, Linux, Štěstí, Plzeň, Vánoční koule, Vánoční trhy, Lindt, Slámový adventní věnec, bezlepkové cukroví, Přáníčko, Jezulátko, Pokrmy, Osvětlení, Popelka, Patchwork, Píseň, SMS, Film, Tiskárna, Ježíš Kristus, Štóla, Anglicky, Ostrava, Ježíšek, Štědrý večer, Zima, Cesmína, Tapeta apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, symboly, zelenina, ptáci, sport, zvířata, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, nápoje, věda, auta, mapy, halloween, láska, hudba, ovoce, přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, hmyz, stavby, rostliny, ženy a dívky atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak přehrát soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. lze použít v displej, smartphone, počítač, monitor, notebook, tablet, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Mac, OSX, Chrome OS, Windows NT, Android, BlackBerry OS, FreeBSD, Lubuntu, Slackware, Windows 95. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, wallpapery, letadla, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, dopravní prostředky, auta, voda a bubliny, motorky, motocykly, sportovní pozadí, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, zvířata, 3D a Abstraktní, noční města, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 854x480, 768x1024, 2048x1080, 360x640, 800x600, 1200x1920, 2560x1600, 1600x1200, 1280x854, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1024x768, 375x812, 375x667 atd.

Klíčová slova: F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, Flags of the world countries, info, V, hyperlinky, Obrázek Domina, Tapety na PC ke stažení, webovky, webové stránky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, politici, historie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, osobnosti, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, sport, zločin a právo, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, filozofie, národnost, křesťanství, lékařství, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, mytologie, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Jmelí, Lego, Wallpaper, Linux, Štěstí, Plzeň, Vánoční koule, Vánoční trhy, Lindt, Slámový adventní věnec, bezlepkové cukroví, Přáníčko, Jezulátko, Pokrmy, Osvětlení, Popelka, Patchwork, Píseň, SMS, Film, Tiskárna, Ježíš Kristus, Štóla, Anglicky, Ostrava, Ježíšek, Štědrý večer, Zima, Cesmína, Tapeta apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudba, Nežijící, Komunista, Husité, Country, Žhavé výstřely, Závodník, Hokejisté, Hokej, Prezidenti, Sebevražda, Lord, Dallas Stars, Politik, Ekonom, Trest smrti, Druhá světová válka, Itálie, Válka, KHL, Manýrismus, Producent, Český slavík, Američané, Herečka, Romantismus, Vrah, Olympijští vítězové, Textařka, HIV pozitivní, Prezident USA, Prezidenti ČR, Zpěvačky, NHL, Němci, Žijící apod.

Fóry, frky, vtipy, černý humor, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, vtipy, černý humor, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, fyzikální jednotky, měny, geocaching, zkratky krajů České republiky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: tipy, zdarma, Nejlepší hry pro dívky, linky, zadarmo, Istanbul, odkaz, F, humor, pro dospělé, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky na plochu počítače, Gillian Anderson, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Descarga de música
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Tipy na zajímavé weby
Co je to omalovánka?
Partnerské internetové stránky
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.